Stiuk Wenecki kolorystyka

Stiuk Wenecki kolorystyka

Tynk dekoracyjny Stiuk Wenecki MAGNAT Style to produkt umożliwiający stworzenie niebanalnej dekoracji ściennej, która wyglądem przypomina naturalny marmur. To doskonały sposób na uzupełnienie każdej aranżacji – Stiuk Wenecki na ścianie świetnie komponuje się z klasycznymi meblami, sprawdza się w stylu glamour, a także dodaje smaku nowocześnie urządzonym wnętrzom. Można go stosować nie tylko do zdobienia ścian w salonie – dzięki swojej odporności (po odpowiednim zabezpieczeniu Woskiem Impregnującym) sprawdzi się również w przedpokoju, a także w kuchni czy w łazience.

Kolory Stiuku Weneckiego

Niebarwiony Stiuk Wenecki ma kolor biały. Można jednak zmienić jego kolor i dopasować go do swojego pomysłu na aranżację – wystarczy do masy dodać wybrany Pigment Barwiący MAGNAT Style.

Przed dodaniem Pigmentu Barwiącego do masy należy nim intensywnie wstrząsnąć (w celu ujednolicenia koloru). Pamiętaj, żeby użyć takiej ilości Pigmentu, jaka jest zalecana w instrukcji Stiuku Weneckiego (nie może przekroczyć 10% objętości tynku dekoracyjnego).

Sprawdź cenę PIGMENTU BARWIĄCEGO MAGNAT STYLE  https://www.magnatfarby.pl/sklep/pigment-barwiacy-magnat-style

Stiuk Wenecki i Pigmenty Barwiące MAGNAT Style

Zapisz