Stiuk Wenecki na ścianie

Chcesz ozdobić ściany w swoim domu w oryginalny i zachwycający sposób, jednak nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać? Szukasz modnych rozwiązań aranżacyjnych i marzysz o nowoczesnym, stylowym salonie? Kusi cię ściana z efektem marmuru, ale ciągle masz wątpliwości, czy dasz radę sam ją wykonać?

Specjalnie dla ciebie zebraliśmy informacje o tynku dekoracyjnym Stiuk Wenecki pochodzące z najpopularniejszych forów internetowych. Przeczytaj, co na temat ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim sądzą inni i jak wspominają prace związane z jego wykonaniem.

Stiuk Wenecki wykonanie opinie

Użytkownicy jednego z najpopularniejszych forów budowlanych poruszyli w jednym wątku temat wykonania Stiuku Weneckiego. Kilku forumowiczów podzieliło się swoimi doświadczeniami związanymi z wykonaniem marmurowej ściany – sprawdź, czy sprawiło im to kłopot.

Ja robiłem Stiuk farbą Magnat – naprawdę fajnie wyszedł. Gdzieś miałem stronkę z filmami instruktażowymi, z których korzystałem – jak znajdę to wkleję.

Wystarczy, że wpiszesz w Google „stiuk wenecki instrukcja„, na stronach Magnata mają mnóstwo filmów i opisów do tych swoich farb, na pewno znajdziesz. Ja powiem tyle, że mam Stiuk Wenecki w pokoju na jednej ścianie, mąż sam go zrobił (nie narzekał) i nam się podoba – taki oryginalny akcent.

Źródło: forum.muratordom.pl

Opinie internautów o Stiuku Weneckim

Stiuk Wenecki do łazienki? Opinie internautów

Dekoracyjna ściana w łazience imitująca marmur to ciekawe rozwiązanie, wpisujące się w najnowsze trendy. Jeśli marzy ci się wyjątkowo luksusowa i elegancka łazienka sprawdź, co o Stiuku Weneckim na ścianie w łazience sądzą ci, którzy się na takie właśnie rozwiązanie zdecydowali.

W nowym katalogu „Magnata” znalazłam coś, co mogłabym położyć u siebie w łazience. Planujemy remont i chciałabym aby wyglądała ona ładnie, ale też bardzo oryginalnie. Konkretnie chodzi mi o Stiuk Wenecki (różowy). Czy ktoś ma coś podobnego na ścianach w łazience? Czy jest to praktyczne? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Stiuk Wenecki nadaje się do łazienki pod warunkiem, że dodatkowo zabezpieczysz go przed wilgocią. Oryginalny pomysł. Pozazdrościć kreatywności.

Stiuk Wenecki w łazience to naprawdę świetna sprawa. Jeśli mogę coś jeszcze doradzić to pomyśl nad dodatkowym oświetleniem halogenowym.

Źródło: planowo.pl

Stiuk Wenecki na ścianie w łazience

Przeczytaj też STIUK WENECKI INSTRUKCJA WYKONANIA http://stiuk-wenecki.pl/stiuk-wenecki-magnat-style-instrukcja-wykonania/

Stiuk Wenecki na ścianie

Stiuk Wenecki doskonale prezentuje się na ścianie w salonie, holu, łazience a nawet kuchni. Możesz nim ozdobić całą ścianę lub jej wybrany fragment. O tym, jak rewelacyjnie podnosi walory estetyczne każdego pomieszczenia oraz jak wykorzystać go do dekoracji elementów architektonicznych we wnętrzu, dowiesz się z przytoczonych poniżej opinii internautów.

A co myślicie o Stiuku Weneckim, korzystał ktoś z was z tego tynku ozdobnego ??

Stiuk Wenecki jest dobrym rozwiązaniem wtedy gdy, masz zamiar położyć go na dosyć sporej ścianie. W przypadku mniejszych powierzchni poleciłbym zastosować tradycyjny tynk strukturalny.

Źródło: forumbudujemy.pl

To i ja się pochwalę, bo robiliśmy właśnie Stiuk Wenecki – generalnie stres był, ale warto podjąć wyzwanie, bo efekt powala. Zrobiliśmy nim ścianę kominkową, w kolorze fuksjowym. No coś pięknego, naprawdę robi wrażenie. A jeśli chodzi o wykonanie to podobno jest to skomplikowane, ale jak się trzyma instrukcji to zero problemów.

Źródło: mojabudowa.pl

Opinie o Stiuku Weneckim

Użytkownik jednego z forów znalazł bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu ściana z kominkiem prezentuje się wyjątkowo estetycznie i elegancko. Zestawienie błyszczącego Stiuku Weneckiego z naturalnym kamieniem może dać naprawdę rewelacyjny efekt!

U moich znajomych kominek jest pomalowany farbą. Wygląda to przyzwoicie. Ja natomiast zastosowałem w swoim salonie troszeczkę inne rozwiązanie. Mianowicie kominek jest w całości wyłożony kamieniami łupanymi. Daje to niesamowity efekt. Na pozostałą ścianę w salonie położyliśmy Stiuk Wenecki Magnata. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie.

Źródło: forum.leroymerlin.pl

Czasem wystarczy krótkie pytanie, by uzyskać konkretną i wartościową odpowiedź. Użytkowniczka jednego z najpopularniejszych forów internetowych na swoje pytanie „Stiuk Wenecki ma ktoś?” otrzymała proste, ale przekonujące odpowiedzi:

Piękna sprawa, wygląda jak marmur.

Rewelacyjny efekt – naprawdę ślicznie to wygląda, styl glamour!

Źródło: f.kafeteria.pl

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096016747

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz