Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165
Stiuk Wenecki MAGNAT Style na ścianach w kuchni - inspiracje
Stiuk na ścianę w kuchni

Planując remont lub wykończenie swojej kuchni z pewnością zastanawiasz się, czym pomalować i ozdobić ściany, aby wyglądały estetycznie i przy okazji były łatwe w utrzymaniu w czystości. Jak sprawić, żeby ściany w kuchni doskonale komponowały się z meblami a jednocześnie nie sprawiały problemów przy czyszczeniu nawet uporczywych zabrudzeń?
Stiuk Wenecki dedykowany jest do wszystkich nowoczesnych wnętrz – struktura, którą dzięki niemu uzyskasz wpisuje się w najnowsze trendy a dzięki możliwości jego zabarwienia na dowolny kolor Pigmentem MAGNAT z powodzeniem można dopasować ją do otoczenia. Pamiętaj, że masą ozdobną Stiuk Wenecki MAGNAT Style możesz ozdabiać ściany nie tylko w salonie czy pokojach – to świetny pomysł na dekorację ściany również w kuchni czy łazience.

Stiuk Wenecki w kuchni – estetyka i funkcjonalność

Stiuk Wenecki MAGNAT Style to cienkowarstwowa farba strukturalna, którą stworzysz efekt szlifowanego marmuru o trzech rodzajach wykończenia. W zależności od upodobań możesz uzyskać Stiuk Wenecki na ścianie w kuchni o subtelnej, satynowej powierzchni, błyszczącej (polerowanej) lub intensywnie błyszczącej (polerowanej i woskowanej).

W miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody lub zabrudzeń po nałożeniu Stiuku Weneckiego zabezpiecz jego powierzchnię woskiem – dzięki temu zwiększysz jego odporność i będziesz mógł bez problemu usunąć wszystkie ewentualne nieczystości.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE»

Stiuk Wenecki Magnat kolory

Pamiętaj, żeby przed nałożeniem Stiuku Weneckiego na ścianę w kuchni przygotować jej powierzchnię malując ją Gruntem Akrylowym MAGNAT Style, który zapewni właściwe wysychanie masy ozdobnej, zapewni ścianie „oddychanie” i ułatwi stabilizację podłoża.

Na gotowy tynk dekoracyjny Stiuk Wenecki w kuchni musisz nałożyć warstwę Wosku Impregnująco-Zabezpieczającego, dzięki któremu powierzchnia będzie odporna na zabrudzenia, nie będą się tworzyły na niej nieestetyczne zacieki i będzie łatwa w czyszczeniu.

Zapisz

Zapisz