Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/sniezka/public_html/stiukwenecki/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165
Stiuk Wenecki MAGNAT Style - przeczytaj wiarygodne opinie
Stiuk Wenecki na ścianie - opinie internautów

Stiuk Wenecki to tynk pozwalający stworzyć niebanalną i oryginalną dekorację ścienną imitującą naturalny marmur. To świetny sposób na wykonanie ozdobnej ściany, która stanowić będzie tło dla stylowych mebli i dekoracji, doskonale wpisujący się w najnowsze trendy aranżacyjne i pasujące zarówno do nowoczesnych jak i klasycznie urządzonych wnętrz.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy zdecydować się na położenie na ścianie w salonie Stiuku Weneckiego poznaj opinie internautów, którzy ozdobili wnętrza swoich domów tą masą ozdobną i dzielą się swoimi wrażeniami. Nasze zestawienie pozwoli ci zaoszczędzić dużo czasu – nie musisz już tracić go na wyszukiwanie w Internecie wiarygodnych komentarzy i wypowiedzi, bo my zrobiliśmy to za ciebie.

Podczas remontu zdecydowałam się na Stiuk Wenecki. Efekt – jak dla mnie super. Stiuk, grunt, wosk, pigment z Magnata. W związku z tym, że remont robiliśmy sami, stiuk również położyliśmy sami – z pomocą filmów instruktażowych z Youtube i ze strony Magnat. Oczywiście ściana pod stiuk musi być idealnie gładka.

Zdecydowaliśmy się na remont salonu i postawiliśmy na Stiuk Wenecki od Magnata na ścianach. Efekt naprawdę piorunujący. Wnętrze prezentuje się naprawdę nowocześnie i elegancko. Stiuk Wenecki MAGNAT Style to naprawdę świetny pomysł na fantazyjną dekorację wnętrza. Szczerze polecam tę strukturę.

W naszym mieszkaniu zastosowaliśmy strukturę od Magnata, konkretnie Stiuk Wenecki. Prezentuje się naprawdę świetnie, wystarczyło odpowiednio przygotowane podłoże i efekt jest naprawdę piękny, taki jaki obiecywał producent. Do tego cena i wydajność produktu jest jak najbardziej na plus. Wystarczyło na pomalowanie części salonu i łazienki w 3 warstwach. Polecam.

Źródło: forum.muratordom.pl

Przeczytaj też STIUK WENECKI NA ŚCIANIE W KUCHNI»

Stiuk wenecki daje świetny efekt na ścianie. Jest efektowny. Wygląda gustownie, nowocześnie, ale i elegancko. Będzie idealny dla osób ceniących sobie surowsze wykończenia wnętrz, ale i dla osób lubiących sielskość w domu.

Do niedawna nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Po położeniu tej struktury żonka była bardzo zadowolona. Ułożyliśmy stiuk na jednej ścianie w salonie i efekt był piorunujący. Nawet nie dużo roboty, jak na taki rodzaj dekoracji. Szczerze polecam.

Źródło: www.ceneo.pl

Polecam Stiuk Wenecki firmy Magnat. Naprawdę duży wybór kolorów i efekt prac jest naprawdę piorunujący. Fajnie odbija światło i tworzy naprawdę niepowtarzalny efekt na ścianach. Bardzo dobra i niezbyt droga propozycja dla osób, które cenią sobie nieco surowszy wystrój wnętrza.

Zastosowałam Stiuk Wenecki Magnata w łazience i po odpowiednim zabezpieczeniu sprawdza się tam świetnie. Prezentuje się bardzo gustownie i elegancko i jest odporny na wodę i zmywanie. Polecam.

Źródło: forum.gazeta.pl

Struktura w sypialni prezentuje się bardzo oryginalnie. W swojej sypialni zastosowaliśmy Stiuk Wenecki. Położyliśmy go na jednej ze ścian i efekt jest naprawdę świetny, dzięki niemu w sypialni panuje taki niepowtarzalny klimat i głębia, a sypialnia wygląda nowocześnie. Wszystko zgodnie z zapewnieniami producenta. Struktura w sypialni prezentuje się bardzo oryginalnie.

W swojej sypialni zastosowaliśmy Stiuk Wenecki od Magnata. Położyliśmy go na jednej ze ścian i efekt jest naprawdę świetny, dzięki niemu w sypialni panuje taki niepowtarzalny klimat i głębia, a sypialnia wygląda nowocześnie. Wszystko zgodnie z zapewnieniami producenta.

Przeczytaj też „Dekoracje ścian sypialni” http://dekoracje-scian.com.pl/dekoracje-scian-sypialni/

Źródło: forumbudowlane.pl

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE»

Zapisz

Zapisz

Zapisz