Jak zrobić marmurową ścianę

Marzy ci się antyczny akcent w salonie? Szukasz pomysłu na niebanalną dekorację ściany, która w subtelny sposób doda wnętrzu elegancji i luksusowego wymiaru? Zobacz, jakie możliwości daje Stiuk Wenecki MAGNAT i jak zrobić efekt marmuru na ścianie.

Efekt marmuru uzyskasz dzięki nałożeniu na ścianę tynku strukturalnego Stiuk Wenecki MAGNAT. Dzięki takiej dekoracji ściennej wnętrze nabierze eleganckiego, wręcz ekskluzywnego charakteru. Możesz stworzyć idealnie gładką powierzchnię, pięknie odbijającą światło, wnoszącą sporą dawkę luksusu do swojego salonu. Efekt marmuru to odpowiedź na potrzeby miłośników tradycyjnych aranżacji i ekstrawagancji.

Stiuk Wenecki to specjalna farba akrylowa, dająca oryginalny efekt marmuru w trzech odsłonach (w zależności od sposobu wykończenia):

  • satynowym,
  • błyszczącym,
  • intensywnie błyszczącym.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096016747

Efekt marmuru krok po kroku

Aby móc cieszyć się pięknym, oryginalnym wnętrzem wykonaj marmurową ścianę przy użyciu nowoczesnej farby strukturalnej MAGNAT. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie narzędzia, poznasz porady ekspertów i obejrzysz filmy instruktażowe, a z pewnością sam zrobisz niesamowity efekt marmuru na ścianie.

Efekt marmuru na ścianie

Jak wykonać marmurową ścianę:

  1. Przygotuj powierzchnię, na którą chcesz nałożyć Stiuk Wenecki. Musi być sucha, czysta, odtłuszczona i odkurzona (pamiętaj o zagruntowaniu ściany).
  2. Dodaj do masy Stiuk Wenecki wybrany Pigment Barwiący MAGNAT.
  3. Nałóż pierwszą warstwę Stiuku Weneckiego przy użyciu pacy. Kolejną możesz nakładać po upływie 12 godzin.
  4. Trzecią warstwę Stiuku możesz nakładać po 6 godzinach.
  5. Po 4 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy możesz nanieść na powierzchnię ściany Wosk MAGNAT.

Poznaj szczegółową instrukcję użycia Stiuku Weneckiego i dowiedz się JAK ZROBIĆ EFEKT MARMURU NA ŚCIANIE http://stiuk-wenecki.pl/instrukcja/

Stiuk Wenecki na ścianie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz