Stiuk Wenecki na ścianie w łazience

Stiuk Wenecki MAGNAT to tynk strukturalny do dekoracji ścian, który można stosować nie tylko w salonie czy pokojach, ale również wszędzie tam, gdzie występuje podwyższona wilgotność powietrza. Jeśli chcesz mieć wyjątkowo estetyczną i elegancką łazienkę, wykonaj dekoracyjną ścianę przy użyciu Stiuku Weneckiego, dopasowując jego barwę do koloru płytek i dekoracji.

Tynk ozdobny Stiuk Wenecki pozwala na uzyskanie powierzchni imitującej naturalny marmur, w związku z czym wnosi do wnętrza sporą dawkę luksusu i elegancji. Jeśli starannie dobierzesz jego kolor i dopasujesz go do odcienia płytek, stworzysz niezwykle oryginalną i modną łazienkę. Możesz postawić na kontrasty lub zestawić ze sobą barwy na zasadzie harmonii. Pamiętaj o starannym wybraniu dodatków i dekoracji, a także o zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia.

Sprawdź JAK ZROBIĆ EFEKT MARMURU NA ŚCIANIE http://stiuk-wenecki.pl/zrobic-efekt-marmuru-scianie/

Stiuk Wenecki do dekoracji ścian w łazience

Marmurowa ściana w łazience

Jeśli chcesz mieć w swojej łazience marmurową ścianę, zdecyduj się na wykonanie Stiuku Weneckiego. Aby skutecznie zabezpieczyć jej powierzchnię przed wilgocią, musisz pokryć ją odpowiednią ilością Wosku Impregnującego.

Dobrze zabezpieczony Stiuk Wenecki w łazienkach jest łatwy w utrzymaniu w czystości, można go szorować bez obaw o przetarcia czy uszkodzenia. Z jego gładkiej powierzchni z łatwością usuniesz zacieki i zabrudzenia – wystarczy, że przetrzesz go wilgotną ściereczką.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096016747

Stiuk Wenecki do dekoracji ścian w łazience

Zapisz