Kolory Stiuku Weneckiego MAGNAT

Stiuk Wenecki MAGNAT to tynk ozdobny, dzięki któremu stworzysz na ścianie powłokę imitującą naturalny marmur. Do wykonania dekoracyjnej ściany potrzebujesz odpowiedniej ilości Stiuku Weneckiego, Gruntu Akrylowego i Wosku Impregnująco-Zabezpieczającego oraz wybranego odcienia Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style.

Zobacz produkty do WYKONANIA STIUKU WENECKIEGO https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096016747

Po zabezpieczeniu powierzchownym możesz kłaść Stiuk Wenecki na ściany również tam, gdzie występuje podwyższona wilgotność – w kuchni czy łazience. Gładka i błyszcząca powierzchnia Stiuku Weneckiego doskonale komponuje się ze stylową ceramiką i oryginalnymi kafelkami.

Tynk Stiuk Wenecki do dekoracji ścian

Stiuk Wenecki kolory

Kolor Stiuku Weneckiego możesz dopasować do pozostałych elementów aranżacji. Wystarczy, że wybierzesz dowolny kolor Pigmentu Barwiącego MAGNAT i zafarbujesz nim masę dekoracyjną (niebarwiony Stiuk Wenecki jest koloru białego). Pamiętaj, żeby nie dodać więcej Pigmentu niż 10% objętości opakowania.

Imitacja szlifowanego marmuru w intensywnym, mocnym kolorze nada wnętrzu ekskluzywnego i luksusowego charakteru. Takie kolory Stiuku Weneckiego doskonale nadają się do dekoracji ścian w salonie czy sypialni odważnych i przebojowych osób, lubiących nowoczesne rozwiązania.

Stiuk Wenecki na ścianach

Delikatniejsze i pastelowe kolory Stiuku Weneckiego świetnie sprawdzą się w bardziej subtelnych aranżacjach. Ściana ozdobiona Stiukiem Weneckim w jasnym kolorze doda wnętrzu elegancji i szyku, zachowując jednocześnie przyjemny, ciepły klimat.

Sprawdź cenę PIGMENTU BARWIĄCEGO https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Pigment-Barwiacy/p/000000000096012833

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096016747

Tynk dekoracyjny Stiuk Wenecki

Stiuk Wenecki do dekoracji ścian

Zapisz