Efekt marmuru na ścianie w salonie – Stiuk Wenecki

Tynk Strukturalny Stiuk Wenecki

Zastanawiałeś się może, jak w łatwy i szybki sposób odmienić swój salon i sprawić, by prezentował się jeszcze bardziej elegancko i luksusowo? Sposobów jest wiele – jednym z ciekawszych jest wykonanie dekoracyjnej ściany, która imitować będzie naturalny marmur.

Stiuk Wenecki to masa ozdobna, która tworzy piękną i niepowtarzalną dekorację ścienną wyglądającą jak prawdziwy marmur, dzięki której wnętrze staje się niezwykle eleganckie i oryginalne. Marmurowa ściana sprawia, że pomieszczenie nabiera luksusowego i ekskluzywnego charakteru, w związku z czym cieszy się popularnością w domach osób, lubiących aranżacje w stylu glamour.

Marmur na ścianie w salonie

Aby wykonać marmurową ścianę wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie narzędzia, Stiuk Wenecki MAGNAT i poświęcisz trochę czasu na prawidłowe nałożenie masy. Policz dokładnie, ile tynku strukturalnego będziesz potrzebował i kup odpowiednią ilość Stiuku Weneckiego.

Tynk imitujący marmur na ścianie w salonie

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-stiuk-wenecki

Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się ze wskazówkami eksperta MAGNAT Style oraz dokładnie przeczytaj wszystkie informacje na opakowaniu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że praca przy nakładaniu tynku nie sprawi ci problemów, a efekt będzie zachwycający.

Zobacz FILM INSTRUKTAŻOWY I WSKAZÓWKI EKSPERTÓW http://stiuk-wenecki.pl/instrukcja/

Przeczytaj również: http://beton-magnat.pl/beton-dekoracyjny-scianie-salonie/

Zapisz